Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    válasz nyunyu #101264 üzenetére

    Én is ebbe buktam bele KV85 -nél. :)
    Jó ideje küzdöttem vele a KV3 -ason kifejlesztett 122 -es egységgel (D-2-5T, gondoltam egyszerre két legyet ütök vele), de rendszeresen félredobtam ezt a tankot, mert javarészt csak égette a pénzt, főleg a baromira sok lepattanó miatt. Tegnap kihúztam az S-34 -es ágyút, hát az papíron hiába gyengébb, ég és föld a kettő között a különbség. És ha ez nem elég, a lövedék is negyedannyiba kerül, lepattanó idáig alig volt vele, és hát a töltési idő is drasztikusan kevesebb. Utolsó meccsen lepattanót nem is dobott, pedig tier8 osztagba kerültem, egy kétpálcás Löwe is került a vitrinbe. :)

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák