Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz peterson79 #205272 üzenetére

    A toxic playerek rosszabbak szerintem mint azok akik nem tudják mi a teendő. Meg hiába heavy vagy med vagy light egy tank, kategórián belül akkora eltérések vannak járművenként hogy nem lehet ugyan úgy használni őket, amit a meccsenkénti leosztás is befolyásol.
    Ma T54E1-el bedobott himmelsdorfra T8-T9-be. Mondom felmegyek a dombra azt csipkedek. Volt nálunk egy phase 1 az bement banánba, de már nem tudom hogy volt-e vele valaki, de kiszotyizott. Mi pedig bevettük a hegyet sikeresen, kaptam egy nyalást T30-tól és maradt 1k hp-m a t30 pedig visszavonult az első bejáróig. Mi készültünk a lerohanására persze mindenki szarul állt a dombon hp-val, 1 lövést még túléltem volna, de ha valami nem úgy alakul ahogy kell akkor már nem érte volna meg benyelni a lövést. Megvártam míg ellövi magát a t30, ez egy tankunkba került utána pedig rohantunk lefelé, persze volt supportja a t30nak, de kis hp loss-ért le tudtam szedni. Szépen meg is nyertük a meccset úgy éreztem a tankomból kihoztam amit kellett, követtem az előre törőket és támogattam őket. Ám de visszakanyarodva a t30 és a dombhoz a halott phase 1-ünk nekiált stratégát játszani, ami vad pingelésben mutatkozott meg, ott blockoltam is hogy ne idegesítsen mert akkor nem tudnék figyelni a játékra. Garázsban kaptam is az üzenetet, hogy rohadt kemper ci#@ny kö*&ög vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák