Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Warton #106187 üzenetére

    "Normál fiókon prém tankkal lehet creditet keresni, de jóval kevesebbet, alamizsnát, valaki minél jobb játékos annál több credittől esik el a normál fiókkal."

    Ez igaz. Viszont a jobb játékos kihúzza tier 10-ben is nullszásra prémium nélkül, hacsak nem goldot spammel, viszont akkor ugye valójában nem is jobb játékos. Na ez prémiummal+prémium tankkal abba csap át, hogy elkezd rohamosan nőni a credit mennyiség, amivel nem tud az ember mit kezdeni. Ilyenkor van azért pár opció. Ha az ember rendszeresen játszik tournamenteken saját accal, akkor annak azokon a csatákon pont el lehet verni ezeket a milliókat. Esetleg fel lehet duzzasztani mindenféle "szerettem ezt a tankot", "historical battlebe jó lesz" stb. indokokkal a garázst indokolatlan nagy méretűre, miközben a tankok tizedével játszik csak a játékos valójában, (én valahova ide sorolnám magamat). Ismerek olyat is, aki néha csak funból eléget egy fél nap alatt 3 millió creditet full arany+csoki Conqueror GC-vel. És persze van az, akinek csak simán gyűlik a creditje, és van már az accounton 50-60 millió credit.

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Új hozzászólás Aktív témák