Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trucker39

    tag

    válasz ddt500hu #52404 üzenetére

    Kedveltem a régi hordozókat is és a játék módot is.

    Egyetlen - nevezzük hibának - dolgot kellett volna orvosolni ott. Írtam akkor én is a fejlesztőknek, de nem érdekelte őket a dolog.
    A vadászoknál bevezették a Strafe lehetőséget. Azt nem kellett volna. Akinek gyorsabb, ügyesebb volt a keze, az volt a nyerő. Mindezt a tapasztaltabb, gyakran idősebb játékosok kárára tették bele. Hiába értettem, átláttam a helyzetet, mikor hová kell menni, mit kell biztosítani, támadni, mindig hátrányban voltam a fiatalabb, ügyesebb kezű játékosokkal szembern.

    Ha ezt úgy hagyják, ahogyan eredetileg is volt, vagyis a vadász kijelölése után autómatikusan támad, de nincs ez az idióta Strafe dolog benne, úgy jó lett volna.

    Ment a sírás akkor is, meg megy most is, hogy de mert a CV.
    Akkor is és most is csak azokat lehet, lehetett támadni és kiszedni, akik egyedül hősködnek. A légvédelem akkor is megfogott szinte mindent.
    Teszem hozzá, akkor a repülőknek konkrét darabszáma volt, így kétszer is meggondoltam, megtámadok-e egy, egymást védő hajórajt.

    Sajnos az a mód megszűnt, így kénytelen voltam sok-sok munkával elsajátítani ezt az új játék módot.

    Tudom, szokták mondani, régen minden szebb volt. Nem volt szebb. 4-5 csata CV-vel és gyakorlatilag kifeküdtem, mert annyira leterhelte az agyat közben. Rendkívül fárasztó volt a dolog.

    LK: Nincs sok időm. Ha játékra szánom, akkor próbálom jól csinálni, amennyire tudom.

    Nem vagyok már olyan fiatal. Elmúltam 53 éves. Így tapasztalattal tanulással, átgondolt játékmóddal igyekszem kompenzálni a fiatalabb ellenfelek ügyességét és gyorsaságát. Nem könnyű a dolog.

    Közben kikerestem egy régi hordozó statját. Igen, valóban szép köröket lehetett velük menni, de csak ésszel.

    [ Szerkesztve ]

  • sith7

    nagyúr

    válasz ddt500hu #52404 üzenetére

    Ez így igaz, mégis régebben sokan követelték volna vissza a régi CV rendszert, mert az szerintük jobb volt ... nem is értettem ... :N

    Trucker39

    Minden szavaddal egyetértek :R

Új hozzászólás Aktív témák