Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz ddt500hu #48941 üzenetére

    Erre van egy régi történetem. Német BB-k bejöttek, és sokat játszottam velük. A Geisenau-val voltam, és volt egy nmy hajszálnyi életerővel. A hat ágyúnál feltűnik minden anomália :) Rálőttem, de elég messziről, és jól látszott, hogy nagyon mellélőttem. Erre 1 lövedék feltűnően élesen különvált a többitől, és kinyírta a hajót. A WG rendszere a tüzelés pillanatában eldöntötte, hogy annak mindenféleképpen halnia kell. Ilyenkor fogalmazódik meg bennem, hogy valójában hány % lehet, amit valójában én befolyásolok a célzás, és tüzelés pillanatában, mennyit a wg rendszere? Mit dönt el ő és mit én? Szerintem csúnyán meg vagyunk vezetve, vagy csak grafikailag így jön le az eredmény, ezt látjuk a rendszer számolásának végén. Nem tudom.
    Kell hogy legyen valami a háttérben, hogy észrevétlenül elszaródik egy hajó. Ha van jó hajó a wg kínálatában az csak azért jó, mert nem nyúltak még hozzá :U Csak nem tudom, hogyha elfogynak majd a hajók, jönnek majd a dél-afrikai hajók? Ausztrál hajók? Mi lesz majd op. 1 évig?

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák