Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #13934 üzenetére

    Az első esetben már azon gondolkodtam, hogy inkább kilövöm én, hogy tudjak azzal foglalkozni, amivel kellene. Elvégre a Karlsruhe-n is vannak torpedók, meg kicsivel erősebbek az ágyúi is.

    Nem azt mondom, hogy egy olyan húde jó játékos lennék, de azért debilnek nem kellene lennie senkinek sem. Nekem elég alapnak tűnik, hogy odafigyelek a csapattársakra. Pedig csak másfél hónapja játszok egyáltalán ezzel a játékkal. (Mondhatni pontatlanul lövök és rengeteg taktikai hibát vétek.)

    Kétszer kerültem Team Killer státuszba. Egyszer Bogue-val, mert a kedves csapattárs a torpedók hatótávolságának végén belefordult abba a kettőbe, ami elment egy König mellett. Addig végig a másik irányba forgolódott és próbált távolodni a német hajótól, de ahogy az elsüllyedt egyből a torpedók felé fordult. Pedig még a periszkópban is mutatja, hogy törpedó jön és merről, nem létezik, hogy nem vette észre.

    A másik esetben egy kedves cirkálós kikényszerített a pálya szélére, és még ott is folyamatosan húzta rám a kormányt. Még csak ki sem tudtam kerülni sehogy sem. De legalább addig is álló célpontok voltunk. Neki oda lett a fele HP-ja mindettől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák