Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #18357 üzenetére

    A legrosszab az egészben hogy majdnem nyertem/kaptam egyet (iChase DD race)... és ez örökké kisérni fog míg van tudomásom a hajóról..

    Egyébként meg én kb úgy hallottam, hogy "alig fog változni a rendszer" a legutóbbihoz képes, a korábbi T7 "a sok prémium miatt" nem lessz visszahozva, és a Bismark "a renkedbeni OP-sége miatt lett nerfelve".
    Ennyit a sok szivárgásról és forrásról.
    ...megint:
    Edingburg megvéve, fiji eladva, hisz úgy is t8 lesz, kapitányok is átrendezve hisz úgy is t8 lesz...
    még szerencse, hogy van egy csomó ARP-m, meg a két IJN DD, ami kompatibilis... Már csak az a kérdés, hogy melyik BB lesz a jó nekem...

    (#18361) Chabe89
    Persze... nem is az a kiakasztó, hanem a váltás.. Legyen egy, a ranked és akkor legalább az évadok béli teljesítmény is érthetőbben vethető össze, kaptány repsec nem kell stb.. OK, hogy a másik oldalra ez mind pénz, de ha nincs váltás akkor sziveebben ülök le, mintha már megint valami, ami legutóbb más volt.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák