Hirdetés

Aktív témák

  • G4bi89

    senior tag

    Sziasztok
    Előre bocsátom teljesen kezdő vagyok a témában.
    Szóval arról lenne szó, hogy kb. fél év múlva elköltözünk és ott sajnos 8Mbit -es kábelnet a max, majdnem annyiért mint most 200Mbit Ezért arra gondoltam, hogy a mostani Diginet -et (LAN - PPPoE) kellene átlőni irányított antennával az új családi házba. (vagy bármilyen más megoldással) Lehetséges ez ?

    Tehát adott egy LAN-os net egy TP-link WR1043ND V2 router, a túloldalon pedig elsődlegesen egy asztali gép és néhány mobil eszköz lógna a hálózaton. Légvonalban körülbelül 7km -re van és lenne is ismerős aki panelban a 7. emeleten lakik, tehát jó magasan. Viszont ahogy néztem légvonalban azért egy-két 10 emeletes ház útba esik. Másik megoldás ami kicsit közelebb lenne, viszont csak panel harmadik, ami így teljesen esélytelen gondolom. Az 5-ös úttól viszont már nincsenek magas épületek.

    Mint írtam teljesen kezdő vagyok...Szóval egyáltalán lehetséges ilyen távolságra megfelelő stabilitás mellett?Tudom elég sok mindentől függ és a sok panel sem a legjobb szituáció.

    Persze nem kell, hogy a 200Mbit áttudjam lőni én már beérném a negyedével is. :D :)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

Aktív témák