Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kartacsmost2

    újonc

    Üdv Mindenkinek,

    az alábbi problémában kérem a segítségeteket:
    adva van egy gép, amin egy bizonyos alkalmazást szoktunk futtatni, de ma reggeltől úgy "döntött", hogy tanúsítványprobléma miatt ezt nem engedi elindítani.."A kiszolgáló tanúsítványa hibás" címszóval.

    A gép szigorú biztonsági szabályzat alapján megy(ipari célgép. xp sp3, kiadott frissítések fent vannak), eddig soha nem volt gond, 1,5 éve folyamatosan ment rajta az alkalmazás (napközben 3-5 órát)...

    Tanúsítvány nem járt le.
    Alkalmazás üzemeltetője szerint a tanúsítvánnyal, alkalmazással nincs gond.
    Amiket kipróbáltam:
    - telepítettem a tanúsítványt (semmi hatása)
    - felvettem a megbízható személyek/kibocsátók közé (szintén hatástalan)
    - több vrusírtót lefuttattam, semmi problémát nem jelzett (csak néhány munkával kapcsolatos weboldalt szoktak megnyitni róla...)
    Eseménynaplóban nem látok bejegyzést a hibás működésről.
    Minden más megy a gépen, semmilyen más szoftverrel, nettel nincs gond.

    Semmilyen rendszerbeállítás v. módosítás,szoftvertelepítés nem történt mostanában - pusztán annyi változás volt, hogy egy új felhasználói fiókot kellett létrehozni (a régi belassult, törölve lett), de ennek ugyanolyan jogosultsága van mint az előzőnek, ez gondolom csak nem gond..
    Az alkalmazás(verzió) flottul ment rajta eddig, el nem tudom képzelni, hogy lehetséges, hogy csak így, máról-holnapra ne működjön, ami már évek óta gondtalanul megy... :W )

    Bárkinek lenne működő tippje,megoldása nagyon megköszönném...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák