Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz lúzer #8886 üzenetére

    megegyeztek(255.255.255.0).Nem tom hogy lehetet az, hogy az egyik gépen(xp-sen) volt net, a vistáson meg nem. Az egyik gépé x.x.x.100 a másik meg 101 volt. Ip configgal megnéztem a Vistás gépről, látta a routert, a másik gépet is, lehetett rá fájlokat mésolni, nyomtatni,stb. de böngészőből nem tudtam elérni a router menüjét, és a telepítő progi se látta a rootert vistáról( ami a cd-n van amit a routerhez adtak )/ esetleg nem lehet hogy valami letiltja a portokat ? bár tűzfal kikapcs, vistás is :F / Xp alatt meg kifagyott a telepítő, amikor újrabootelt a router. Manuálisan be lehetett lőni xp alól, először ment is róla a net, aztán meg miután újra bejelentkeztem nem. Utána modemmel neteztem, mikor ide irtam, megpróbáltam újra konfigurálni a rootert, nem ment, utána meg akartam nézni hogy válaszolt e már vki, de már modemmel se tudtam kapcsolódni,azt irta ki, hogy nem megfeleő a felhaszn. név vagy a jelszó, pedig nem változtatttam semmit. Létrehoztam egy új kapcsolatot, az eredeti névvel és jelszóval, de azzal se ment. Reseteltem a modemet, és akkor meg olyan hibaüzit kaptam, hogy valamilyen erőforrást nem tudott elérni, és a netkapcsolat nem lesz megfelelő. Újra próbáltam ennek ellenére kapcsolódni, de ismét nem volt megfelelő a felhnév és a jelszó, ellenőriztem 100x hogy helyesen irtam e be, de semmi. Közbe meg a NOD amon jelzett, hogy egy trójait taláét. Lehet hogy ez egy keylogger volt, ami közben szépen elküldte a jelszavat meg a felhnevet, és megváltoztatták az adatokat a szolgáltatónál? Mert másra már nem nagyon tok gondolni :F

Új hozzászólás Aktív témák