Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DS39 #43627 üzenetére

    Ha professional változat akkor be tudod konfigolni a csoportházirendben elég részletesen, én így szoktam:

    start menü/futtatás/beírod hogy gpedit.msc azon belül számítógép konfigurációja/felügyeleti sablonok/windows összetevők/windows update A jobb oldalon duplaklikk a menüpontokra.

    Automatikus frissítések konfigurálása: engedélyezed beállítod a napot és az időpontot
    Automatikus frissítések ütemezett frissítéseinek átütemezése: engedélyezve és mondjuk 5 percre, akkor nem lassítja egyből indulás után a gépet hanem ennyit vár mielőtt telepít
    Automatikus újraindítás letiltása...: engedélyezve
    Automatikus frissítések azonalli telepítésének engedélyezése: engedélyezve
    Újraindítás késleltetése ütemezett telepítéseknél: engedélyezve, 30 perc (ez a max)
    Újbóli rákérdezés az újraindításra...: engedélyezve, 1440 perc (ez a max)
    Ne csak rendszergazdák kapjanak frissítési értesítést: engedélyezve

    Meg van ott még egyéb is, mindegyiket ezzel sem fogja azonnal telepíteni továbbra is lesz olyan amit leállításkor csinál.

    Tomaaasz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\shell értékét átírni ha ide beírsz egy programot csak az indul el semmi más, én nem használtam még javaslom előbb mondjuk virtuális gépen kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák