Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz kraftxld #37048 üzenetére

    persze, hogy nem értettem, ha ezt így még nem mondtad el...

    tehát, ha jól értem: hiába próbálnám a winlogon.exe cpu használatát korlátozni valamilyen módon, attól az még ugyanúgy kiakasztaná. csak én azt gondoltam, hogy lehet korlátozni, és akkor nem fél percig megy 100%-on, hanem 5 pericig mondjuk 20%-on...

    megértettem. ok.

    de, hogy ne idegeskedjél. felejsd el, amit idáig írtam.
    általánosan is érdekelne a dolog.
    hol lehet a feladatkezelőn kívül alkalmazások cpu használati prioritását állítani?
    lehet-e pl a regeditben valamilyen értékmegadással?

    egyébként az elmúlt napokban elfogyott pár alkalommal a türlemem. a kisebbik gépemet átbütykölöm fullpasszivra. egy ház venti lesz benne egy potira kötve, nyári vésztartaléknak. és azon kívűl jó sok hűtűbordaborda, fekvő ház, passzív táp rácsos tető, gravitációs hőleadás. (folynak a tesztek, és menni fog...) volt pár kérdésem. egyszerű válaszok is jöhetek volna, de azokat mindig megelőzte az "úgysem lehet ilyet csinálni" és mindig végig kellett az ilyeneken küzdenem magam, amíg ejutottam kivánt infóig....

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák