Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacaa25

    csendes tag

    válasz Fire/SOUL/CD #36975 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszokat, a bios már visszaállítottam, akkor is ugyan ez a hiba jön ki, de akkor csinálok egy telepítő cd-t és akkor beintegrálom a drivereket. Igen az a gond, hogy most már egyáltalán nem tölt be a rendszer. Bekapcsol és amikor kidobná a windows xp feliratot újra indul, a telepítő meg eddig jut el, hogy beadja a partíciókat egy 5 másodpercre látom a vinyót aztán szintén újra indul.

    Szétszedem, kitakarítom, és megpróbálom még 1szer. Egyik ismerősöm azt mondta próbálkozzak egy sp2-es xp-vel, mert a sp3 "vacak". Ebben lehet valami?
    Van egy MSI u100-a húgomnak, és az is ugyan ezt írja ki, csináltam egy usb-s telepítőt WinsetupfromUSB progival, és ezt dobta ki nála is.

    Akkor ott is hardver hiba lehet? De ott kicsit gázabb a helyzet, nincs optikai meghajtó. Ráadásul szét szedtem, és meglepődtem, mivel a memória helye üres, biosban viszont 1gb-ot ír, lehetséges hogy integrált memóriás?

    Szóval próbálkozom és ha nem jutok semmire akkor tovább feszegetem a kérdést.

    Előre is köszi a válaszokat.

    Üdv:

    Laca

Új hozzászólás Aktív témák