Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdmi

    tag

    válasz brd #26342 üzenetére

    Nincsen, mert az illető kb. annyit ért a számítógéphez, hogy létrehozott egy mappát, s a digitális fényképezőgéppel készített fényképeket oda be tudja másolni. Ha ő titkosította, akkor csak is véletlenül.
    Viszont az az érdekes az egészben, hogy ő állítja, hogy a gépen Windows XP Home volt fent, én is azt raktam fel neki. Én nem tudom, hogy hogy kell titkosítani, ezért felmentem a microsoft support oldalára, s ott azt írja, hogy a titkosítást az XP Home nem támogatja, csak az XP proffesional. Próbáltam is az XP Home-on bejelölni a mappa tulajdonságaiban a Speciális fülön belül a tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében, de nem sikerült, mert szürke alapban a mező. S mikor kijelöltem a mappát másolásra, én se emlékszem, hogy a mappa zöld lett volna, mert az biztos feltűnt volna, mert én még ilyet nem láttam. Olyan lehetséges, hogy valami hiba folytán a másolás közben magától a tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében bepipálódik? Nekem az egész rejtély, hogy hogy lett titkosítva, mert az XP Home nem engedi.

    a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

Új hozzászólás Aktív témák