Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    Sziasztok.

    Akadt egy kis problémám, amit úgy tűnik, magamtól nem tudok megoldani, ehhez kérnék segítséget.
    Két vinyó van a gépembe, az egyik ketté van partícionálva, és a kisebbik részén van az xp, a másik része pedig üzemel, mint E meghajtó. Ez nyilván csak a köret volt.

    Pontosan nem tudom mikor, és hogyan, de a D meghajtó gyökerében felbukkant két mappa:
    0d089bbe4167ba9d1088ebd26831 és e3630e0e2efe7e9f1febcb2f
    Az elsőben a dotnetfx szó többször előfordul, mint fájlnév, a másodikban egy amd64 és egy i386 mappa található.

    Specifikációjuk az, hogy egyik mappát sem tudom letörölni: Hozzáférés letiltva.
    Alapvetően nem foglalkoznék vele, elfér, amúgy is nemsokára formatálni akartam, feltételezem, hogy a rendszer használja az ott lévő fájlokat -persze ettől még nem értem, hogy kerültek a D-re, amikor mindent a C-re installálok-, viszont ma eljutottam egy pontra, amikor azt mondtam, valamit muszáj lesz kezdeni velük.

    Ez pedig azért van, mert véletlenül behúztam az egyikbe egy számomra elég fontos mappát, azóta ott figyel bent, 0kbyte-os lett, és azzal sem tudok semmit sem csinálni, megnyitni sem.

    Van valami ötletetek, hogyan tudnám visszavarázsolni azt a pótolhatatlan mappát?

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák