Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Fire/SOUL/CD #15916 üzenetére

    Koszi a valaszt, sajnos az lesz amit mondasz, de eddig is ezt csinaltam csak szerintem tul lottem a celon. SP2 volt felteve en meg az SP3-as integraltat raktam ujra ugy hogy kette osztottam a 60 Gb-s vincsit 10/ maradekra. Ehhez a Toshibahoz adtak vetelkor egy XP Home edition-t itt van rajta a matrica, csak a lemez nincs mar meg mert miert is lenne egy ilyen fontos lemez meg!! Amikor megkaptam mar SP2 volt rajta es a rakas javitas.
    Meg szerencse hogy felmasoltak a vincsire azt a CD tartalmat amirol lehet telepiteni a drivereket, de ezek 2004-2005 koruliek en meg leszedtem a legfrissebeket a Tosi honlapjarol
    direkt a tipussal mgegyezoket van ami 2008-as es ezeket tettem fel, bar a fele nem er semmit.
    Kep 1
    Kep 2
    kep 3
    Mivel Home verziom nincs SP2 megy meg a regi driverek oszt annyi.
    Radasul a telepito CD-n a .Net 1.1 van a legregebbi nem is az SP1-es, ezert nem merem feltenni a legfrissebb ATI Radeon XPRESS 200 M-et mert kitudja hogy milyen lesz.
    Amugy amikor elhoztak tetu lassu volt - persze a virus + Norton Security, ami kikapcsolta
    az Altaluk evente vasarolt liszenszelt regebbi NOD32-t a verziot elfelejtettem.
    Holnap felteszem a sima SP2-t, abban benne van a Realtek halokari alapdrivere ha ugy sem lehet osszekotni a gepet a sajatommal, akkor szerintem kiment a halochip.
    Probabol egy ezereves Compaq-ot probaltam csak 1.1 USB van benne meg floppy
    azzal siman osszejott a dolog Opera van rajta es a gepemen keresztul neteztem.
    Bocs a hosszu szovegelesert, majd beszamolok a sima SP2 utanRoviden :)

Új hozzászólás Aktív témák