Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigee

    tag

    Szevasztok!
    Szakmai kérdésem lenne felétek. Van nálam egy gép, (asus m2n, 3200+, 512 ddr2, 7600GS) amin komoly hibajelenségek jelentkeztek. Folyamatosan exe hibát talál, svchost.exe hiba, iexplorer, valamint explorer.exe hiba, wow.exe hiba, stb,stb...
    Néhány karbantartó programot futtattam, majd teszteket is indítottam, tulajdonképpen hibát nem talált egyik sem. (futtattam: ccleaner, nortonsysteworks, adaware, avast, majd memtest, cpuburn, orthos, aquamarkt, 3dmarkt06.)
    Mindezt már újratelepítés után, mert kékhalállal jött hozzám. A rendszer ezek után 2 napot bírt majd ma teljesen megadta magát, memória címekre hivatkozik, illetve szoftverkivétel, stbstb, biztosan láttatok már ilyet. (Mindez az messenger telepítése után jelentkezett.) Hát uccu neki, újrázni akartam, de nem enged telepíteni: tourW.exe, vagy tourP.exe, vagy egy harmadik exe nem lett megfelelően másolva....
    Különböző más verziós xpvel is próbálkoztam, sikertelenül.
    Kérdés, mivel lehet gond? Az exe hibák rossz bejegyzésekre utalnak a rendszerleíró adatbázisban, továbbá videókártyaillesztő driverről is olvastam. ezt sikerült elméletileg egy régebbi verziójú driverrel kivédeni. Továbbá olvastam videókártyán lévő memória hibáról is.
    DE! mitől nem enged telepíteni? A lemez rendben van, mert mind3 verziót használtam már jómagam is!
    (A táp most lett cserélve, HDsentinel szintén rendben talál mindent)
    Röviden ennyi, várom tanulságos okító válaszokat.
    Üdv!

    Ha kérdés nem új, bocs, ennyi hozzászólást nem böngésztem, a válasz pedig sürgős.

    [ Szerkesztve ]

    Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák