Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz weky #985 üzenetére

    Ugyanezzel a gonddal küszködtem. Ha telepítettél valami programot, amely küldött kompatibilitási hibaüzenetet (nekem pl. egy video editor volt), mégis rányomtad, az lehet a gond. Először én is frissítésre gyanakodtam, de amióta nem telepítettem föl olyan programot, amely efféléket üzengetett volna, nincs gondom. Kop-kop. És feltettem a Kaspersky 7-et, mert az is lehet, hogy kereng valami veszélyforrás a neten, amely még nincs beazonosítva. A másik, hogy egy normális tűzfallal megakadályozhatod, hogy minden szar kis driver meg program lépten nyomon kommunikáljon a neten keresztül (főleg a freeware-ek, naná, hogy semmi nincs ingyen :D ). Ezeket a Windows tűzfal simán átengedi. Amiről nem tudom, hogy micsoda, vagy nagyon is tudom, hogy mi, azt letiltom (meg le is törlöm, ha már tudom, mit kell, persze van, amikor úgy meg nem megy a progi, úgyhogy ez esetben marad a letiltás). Ne b@szakodjanak már olyan programok, és lassítsák a gépemet, amelyeknek semmi keresnivalójuk ott. (Jó öreg DOS!!!)
    Nálam is tűzróka kezdte, aztán behalt az IE, végül már csak az update-ek működtek, majd azok sem. Szóval lehet valami driver, vagy program is, amely megakasztja a netet, mert kommunikálni próbál, csakhogy nem kompatibilis a Vistával, aztán nesze neked. :W Rosszindulatú feltételezések szerint maga a Microsoft próbálkozik valamivel a gépen, de hangsúlyozom, hogy én nem tudok, és soha nem is hallottam ilyesmiről. ;]

    [Szerkesztve]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák