Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    Lényegét tekintve kicsit off, de tegnap elmentem a relative közeli Best Buyba fejhallgatót venni, és láttam egy Lumia 822-t. Nem csak láttam, egyenesen odavonzott sok pulttal odébbról, úgy hogy azt hittem valami Androidos cucc ez (ami nem szokott izgatni), de annyira megkapó volt fehér színben hogy nem bírtam neki ellenállni. Nem kicsit lepődtem meg a Windows gomb láttán. :) Nagy hiba hogy ez csak a Verzionnak készül, a site képei nem adják vissza hogy mennyire formás kis dög. Ráadásul a kijelzőre nézve meg nem mondtam volna hogy csak 480*800, meg kellett néznem a rendszerinfóban. Pedig a 820-ban nagyon nem tetszett a kijelző ősszel és azóta 920-at nézek, szóval le a kalappal. Remélem történik valami csoda és kiadja a Nokia világszerte, megérdemelné ez a telefon.

    Ugyanitt végre volt alkalmam kipróbálni a Surface RT-t és a Surface Pro-t, mindkettő nagyon bejött, bár erre a revízióra most még nem költök. Remélem mások igen, és nem szűnik meg a termékvonal. Nem is volt világos nekem hogy az RT-ben is van Windows desktop csak ARM-ra van forgatva, és van .net 2, 3.5 és 4 alatta, így már el is tudom képzelni hogy valamire használni tudnám. :) A Pro meg egyelőre a jövő ígérete, majd meglátjuk Haswell alapon milyen lesz.

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák