Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • estro

    csendes tag

    Sziasztok!

    dpc watchdog violation hibát kapok win 10en, hibakód nincs csak ennyit ír ki. Laptopba vettem egy Kingston SSDNow UV400 2,5" 240GB SATA3 SSD-t egy hónapja. Kb 1 hete kezdte el ezt a kék képernyős hülyeséget. Win frissítés volt előtte, de lehet semmi köze hozzá. Próbáltam leszedni a frissítéseket, de mindet nem engedte. Frissítettem a drivereket, vírusírtót is elindítottam, nem segített egyikse, majd letöröltem az összes drivert és utána is csinálja. Az ssd-hez leszedtem egy manager toolt, ami szerint a legfrissebb frimeware van rajta és hogy nincs semmi gond az ssdvel. Már ötletem sincs mit lehetne csinálni. Driverpack solution felrakott egy csomó drivert és frissített is de az se segít. Elején kb óránként csinálta, elindítottam egy lemezkarbantartót és kb 1napig bírta. Most megint elég gakran leáll.
    Már arra gondoltam, hogy inkább win 8 rakok fel, hátha azzal jó lesz. Szerintetik mi okozhatja a hibát? Ugyan ez a win 10 telepítő hddvel jól ment. De már kezdem azt hinni hogy win 10 a ludas...

Új hozzászólás Aktív témák