Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Sub-ZeRo #38756 üzenetére

    :R
    Hát igen...
    Jelenleg Vistaboy-jal levelezek, várom válaszát, mert 1-2 kérdés még nyitott. (Helyreállítás)
    A helyzet az, hogy a kiadásától a W8-at használtam, és 1-2 apróságtól eltekintve minden rendben volt vele végig, sőt erről értekeztem a Betateam oldalán (vagy akár itt a PH-n) a cikkeimben, hogy pár kis trükközés és minden megy, akár Avast, akár Posta, akár Fallout 3 (ami ugye nagyon nem szereti ami nem XP...), és minden hardver felismerve, nem kell matató program hegyeket telepíteni.

    Erre jött a frissítés, és nem mennek az App-ok, legalábbis igen sok, és ami megdöbbentő, hogy a beépített, saját App-ok jó része!!! Nem ismeri fel a telómat, fényképezőmet, miközben a gép hardver kiosztása nem változott. Erre értettem, hogy ez nem elfogadható, és nem az a megoldás (legalábbis nálam), hogy format c:, mert ezt még a régi szép időkben is (386DX40 :) ) csak a legutolsó megoldásként ajánlottuk, előtte inkább egy batch-fájlt írtunk, hátha rendbe teszi a dolgokat. Nyilván itt már ez nem megy, csak az ember egy frissítéstől azt várja el, hogy a rendszer frissebb lesz, és nem lepusztult. :N

    Sajnos leghamarabb decemberben vesz rá az erő, hogy ha muszáj, tiszta telepítést csináljak, igaz 8.1 nélkül, nekem nem hiányzik még egy ilyen mizéria. Nem egyedül használom a gépet, sok a játék, négy klienssel, nem két órás művelet. És sajna a kliensek variálása sem mindig jön be, ezt egy korábbi telepítés alkalmával megtapasztaltam, a játékok felét újra kellett húzni annak ellenére, hogy ott voltak a gépen.

    Amint lesz megoldás reinstall nélkül, feltétlen jelzem itt! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák