Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz jimmy399 #60619 üzenetére

    Adnék a pofájának egy durvább formázást. Ha teljes méretű SD, akkor mondjuk fényképezőgép. PC-n esetleg parancssoros diskpart. Láttam már hasonló csodákat telefonflashelésnél is. Tök jól ment az SD de a CWM nem látta. Egy SII-ben kellett megformázni újra...
    Jobb ötletem nincs, max hogy legközelebb egy Rufusos cuccot lehet nem éri meg DD-zni, sose próbáltam nem tudom működött-e valaha, de hamar megvan Windows alól Rufusszal.

    (#60623) Adrian Mole: nekem egy WD500 szervóhibája csinált ilyet ha arról futott az OS. Arra nem jelzett a Sentinel. Most is megvan a vinyó, szekvenciálisan még elmegy, random nem nagyon.

    Amúgy passz. Parkolgatja a fejet?

    (#60616) LK: vallásosságot a "Win10-en majd úgyse futnak el az appjaim" önmagadnak bemagyarázására értettem, ha nem világos. Ott keresd a bajt, számomra kiakasztó.

    Játékok mentését gyakorlatilag bárhol megtalálhatod, játék válogatja. Registry, telepítési könyvtár, felhasználó dokumentumok könyvtárában valahol, vagy AppData Local. Nagyon ritkán van szignózva és másik gépre/rendszerre másolva nem megy, de elég sokat költöztettem már játékmentést.

    A többit nem tudom, böngészőből Chrome-os vagyok, ott elég a user datát áthúzni.
    Egyébként 2016 van, ha nem zavar a személyes adataid védelme, szinkronizálhatsz felhőbe is. FF-nek is van tán valami syncje. Steam elég sok játékot cloud ment. E-mail kliensedhez nem értek.

  • King Unique

    titán

    válasz jimmy399 #60619 üzenetére

    "Aztán vissza akartam tenni erre az SD kártyára DD-vel, de ekkor már nem bootolt be. Nem is értem miért, mert bitről bitre átmásolt mindent rá."

    A Windows ISO-kat úgy tudom nem lehet DD-vel kiírni, az eleve a Linux ISO-khoz való. Valamint a telepítő SD kártyáról való futtatása is inkább utóbbiakkal oldható meg. Windows telepítőt nem nagyon próbáltam még arról bootolni, de vsz nem is minden gép tud róla. Lehet egyszerűbb lenne inkább keríteni egy pendrive-ot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák