Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    Olyan gondom lenne, hogy van egy Packard Bell laposunk. kb.2 hete behalt, se kép se hang. Ment garba "Cseh-be", pénteken meg is hozták. Állítólag alaplapcsere volt. Rendszerem megmaradt ahogy volt előtte (win7prof 32bit, semmi buhera)
    Nade azóta nem ismeri fel az usb-s dolgokat, legalábbis a többséget, mert: usb-s rádiós egér "lóg" rajta, ami müxik mind3 usb-n. De se pendrive-okat nem ismer fel, se telefont, se kártyaolvasót, se külső hdd-t... semmit. Amik eddig mind jól működtek. Ráadásul olyat csinál, hogy ha vmi csatlakoztatok hozzá ezek küzül, durván 30mp-ig semmi nem történik, és csak utána jön a jól megszokott hang eme szöveg kíséretében:

    Eltávolítottam már az eszközkezelőben minden "usb-s dolgot", majhd restart, ez nem segített. UsbDeview-val is mindent leszedtem, ez sem hatott.

    Aztán indítottam egy ubuntut lemezről. Ott csatlakoztatáskor ugyanez a kb 30mp (lehet hogy csak 22 :) ), majd felismeri (de elég lassú rajta pl. a kicsomagolás)

    Lehet hogy halott az usb2 vezérlő? Küldhetem újra vissza? Ötlet, tipp? Előre is köszi.

    ui: usb lámpa müxik (de ahhoz ugye nem kell driver) :((

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák