Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz polonic #48110 üzenetére

    Bocs polonic, azért problémázom az eseménynaplóval, mert f*ngom nincs mi mit jelent.
    Win7 alvó állapotból felébredés, fel nem ébredésével problémázom és lassan ott tartok, hogy megtanítom a rendszert repülni, mert a hule kocsog PC nagyon idegesít a nem normális működésével.
    Jelenség: Alvó állapotba küldve (vagy magától elszunnyadva- tök mindegy), vagy fel tudom ébreszteni, vagy nem.
    Ha nem, ébredésnél beindulnak a ventik, villog a hdd, cd led, de a monitoron nincs semmi, csak a főkapcsoló kikapcsolása segít. Érdekes jelenség: ilyenkor a ház reset gombra sem történik semmi. Főkapcsoló után jön a "helytelenül állítottam le" win üzenet.
    Aztán ha elaltatom vagy elalszik időzítés szerint, simán felébred a rendszer, anélkül hogy állítottam volna bármit is.
    Hol jó, hol nem jó! Ilyen nincs!!!! Vagy legyen jó, vagy állandóan rossz, de egyszer így, egyszer úgy :F
    Na ennek a hibának szeretnék utánajárni az eseménynaplóban, ha egyáltalán készül róla feljegyzés, de tök hülye vagyok hozzá.
    (Úgy tanul a gyerek, ha kérdez :Y )
    Tudtok segíteni?

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Aktív témák