Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz sfdrakex #13043 üzenetére

    Nem is a működéssel van probléma - még egy tudatlan :( . Halvány fogalmad nincs, mi mindent szedhetnek össze rólad, és hogy mire tudják használnia a géped akaratodon kívül. De tényleg hagyjuk, nem vitatkozom olyanokkal, akik utána sem néznek ezeknek a dolgoknak, vagy érdekeltek abban, hogy "elmélet"-nek állítsák be azokat.
    Amúgy igen, vissza is fejtik, akkor jönnek a hotfix-ek, amelyek máshová helyezik a biztonsági réseket, amíg azokat is meg nem találják, aztán jönnek az újabb hotfixek, stb. :P Arról nem is beszélve, hogy némely politikai eseménykor v. nyomozáskor mennyire belassul az egész Internet a nem kicsit megnövekedett adatforgalom miatt. :U
    Rendszer visszaállítás csak akkor nem működik, amikor szükség lenne rá, úgyhogy én partíciómentést használok.
    Elmondjam sokadszor, hogy W7-en nincs netem? :F :((

    Daffni2: A Huaweii egy fasza cucc, haveromnak az van T-Mobile-os (régi, vezetékes, nem stick), és remekül működik minden rendszeren (frissíteni kellett, ha jól emléxem). Nekem Alcatel X200-as van, frissíthetetlen (még ilyen opciója sincs), és nem talál rajta driver-t a W7. Az Alcatel és a Pannon Support-ja is magasról szarik válaszolni. Előbbiek nem is említik már a cuccot (gondolom, a Pannon bevásárolt bagóért valami leselejtezett, megszüntetett támogatású készletből), utóbbiak meg csak hozzák a szokott formát, amíg megint meg nem büntetik őket.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Aktív témák