Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Sk8erPeter #13011 üzenetére

    Jaja, ez a beszédes dolog már a display_errors (A PHP saját hibakezelője által talált programhibák megjelenítése) által generált file. A joomla saját /log könytárában továbbra sincs semmi.

    Elven jó lenne tanulni, csak mellette - lévén kis cég -, kellenek a grafikai, nyomdai munkák, honlapok, hardverek + munkatársak nyűgjeinek kezelése. Tudom, van az a mondás, hogy jack of all trades is master of none, de jelenleg ennyire futja az időmből.Főleg, hogy a cég egyedi munkamenete miatt lehet még a nyakamba szakad valami jó kis adatbázis kezelős buli is, de ez már nagyon off...

    A Joomla másik nagy baja a verziók hajkurászása mostanában. Késtek legalább fél évet a 3.x-vel, a stabilnak mondott 3.5 még ki sem jött és a láthatáron sincs, de már a 4.x-et kezdik el hegeszteni... A modulok készítői is magyaráznak valamit, hogy részükről nem annyira frankó, de ehhez a részéhez nem értek. Bár olvastam olyat is,hogy aki ott van az Objektum orientált programozásban az meg a WPtől undorodik, lévén nincs tapasztalatom, így nem tudom melyik mennyire igaz. :)

    fordfairlane: Eleddig semmi. Igazából érdekelt, hogy van-e valami hátulütője (azt leszámítva, hogy így az adott fiókban nem lesznek meg az elküldött levelek, mint eddig). Illetve érdekelt - most már egyre jobban -, hogy mi a fene baja van, amiért nem megy az eddig megszokott módon.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák