Hirdetés

Aktív témák

  • Kelaci

    csendes tag

    Üdvözlet mindenkinek! (amatőrnek, profi fejlesztőnek, s Gurunak)


    Egy nagy munkát vállaltam be, szeretnék egy magyar web-designer linktárat létrehozni keresési lehetőséggel.

    Ehhez kérnék mindenkitől egy kis támogtást linkek formájában, mivel közeledik a vizsgaidőszak és egyedül amúgy is nagy falat. (nem a kínai nagy....)


    Íme az oldalam:


    [link]


    Egyszerű halandó vagyok(nem prog Guru), magánpatrióta-ként csinálom, mikor én kezdtem nem volt még ilyen szeretném, ha valaki most kezdi(és tud kicsit angolul) annak legyen egy jó kiindulási alapja. (angol a többségben lévő angol linkek miatt kell)



    Üdv Laci

    Ui.:
    Most kezdtem a feltöltést... úgyhogy van még mit csinálni...
    Ha hibát találtok jelezzétek(jah cooltúráltan)
    Az oldal koncepciója az egyszerűség, nem szándékozom értékelést és bármilyen ranking-et bevezetni, kivétel :)) a tipp, ajánlott, kötelező stb... szavak.
    De a jövőben majd egyszer... talán igen...

    Ha linket küldesz értékeld jeggyel és ha elérte az 1-10-es skálán a 8-ast, csak akkor küld be... Ne kelljen már szegény kezdőnek kiválogatni a rosszabb linkeket...

    szeretném majd a linktár építése során mindenki tanácsát kérni, mert sokszor nem egyertelmű mi melyik kategóriába kerüljön...

    pl.: A php-s linkgyűjtemény a php oldalak közé vagy a linkgyűjtemények közé....
    és így tovább...


    Szeretném az induló hazai oldalakat is támogatni (mint most az enyém) ezeknek csináltam egy külön kategóriát...

  • RedAnt

    aktív tag

    válasz Kelaci #1 üzenetére

    Jó hogy lelkes vagy, de... szerintem pont a webfejlesztés egy olyan témakör ahol nem látok túlzott igényt erre, nem tudom gondolkodtál e azon hogy kik a célcsoportod... Aki ilyesmivel foglalkozik, az valószínűleg kiigazodik a weben annyira hogy tudja merre keresgéljen ha nem tud valami, vagy tanulni akar.

    Ha pl. főzésről csinálnál ilyet, akkor még azt mondanám, oké, mert aki főzni akar, nem biztos hogy kiigazodik a neten és megtalálja az infót amit keres, de aki weben programoz...

    Arra mondjuk jó lehet hogy aki csak böngészget, nem konkrét kérdései, céljai vannak, az találhat eddig nem ismert forrásokat, ha ez a cél, arra mondjuk tök jó lehet. Bár erre is vannak már elég jó gyűjtemények, pl. [link], szóval csak akkor van értelme a dolognak ha tudod hogy ennél jobbat csinálnál, szerintem. Ha így van, sok sikert!

    [Szerkesztve]

    ╚╦╦╦

  • Kelaci

    csendes tag

    válasz RedAnt #2 üzenetére

    Hello RedAnt!


    Célcsoport: Középiskolások, egyetemisták, önálló tanulók, akik most tanulják a webszerkesztést.
    Kapom a pozitív visszajelzéseket... (tőlük)

    A linktár minősége: Nem magyar oldalakhoz mérem magamat, hanem [link]
    De gondolom ezeket már mind ismered és a linkjeiket is...

    Oktatási szempontból is nézem a linkeket... mely alkalmas az önálló tanulásra?...

    Szintén eligazodok de amikor kezdtem kevések voltak a magyar linktárak... és most is annak tartom(bocsi nem személyes).

    Magyar kereső még nem létezik amelyben a webfejlesztési oldalak vannak minőségileg leindexelve...

    Köszönöm a linkeket:[link]

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

  • norbiphu

    senior tag

    válasz Kelaci #1 üzenetére

    hali!

    nekem tetszik az oldalad, majd felrarkok néhány linket.
    de pl egy galériás szkriptet hova linkeljek (nagyon sok galériát végig kellett próbálnom mire megtaláltam ezt :) )?
    cmshez még talán de nem cms. szkripteknek meg külön nem láttam kategóriát csak szkriptgyűjteményeknek.

    üdv

    "Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

  • Retekegér

    HARDVERAPRÓD

    válasz Kelaci #1 üzenetére

    [link]
    [link]
    Sok sikert és kitartást a munkádhoz!

    << Heimdal >>

  • Kelaci

    csendes tag

    válasz Retekegér #5 üzenetére

    Köszönöm a linkeket(bíztatást), elkezdtem őket átnézni! Már több be is került a magyar oldalak közé, amelyet több kategóriára fogok bontani hamarosan.... [link]

    Screammm -nek üzenem hogy a megtalált értékes linkjét nyugodtan küldje be
    hiszen készül már a másik linkgyűjtemény: http://webkeszito.keresom.hu/ [link], de még siralmas állapotban van úgyhogy ne nézzétek meg...


    Bocsi hogy előbb nem tudtam válaszolni de nyomom az ágyat valami nyamvadt vírus... elavult a vírusirtóm már voltam a patikába frissítésért...úgyhogy irtom keményen...

    Ui:
    -----------------------------------------------------!!!---------------------!!!--------------------------------------------------
    FONTOS: Aki linket küld azok között kisorsolok egy iwiw meghívót aki be akar nevezni írja az iwiw szót a hozzászólásába(és a linket), sorsolás április 20.án
    Csak az kerül bele a kalapba akinek a linkjét felhasználtam...
    -----------------------------------------------------!!!---------------------!!!--------------------------------------------------


Aktív témák