Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • o_tom

    aktív tag

    No Srácok!!!
    Meg van az APPARAT!!!
    Nem sok ídőm volt kipróbálgatni... De eddig nagyon bejött!

    Pozitív:
    -Nagy kijelző
    -Stylus nélkül is remekül használható a méretéből kifolyólag
    -Brutál fényerő
    -Érzékeny kijelző
    -Relatív lapos készülék
    -Jó az anyaga és az összeszerelése
    -Gyors menü
    -A kihangosító kezeli a telefonkönyvet - Bluetooth
    -Navival, mp3-al, videóval működik az FM Transzmitter
    -Nekem külön öröm hogy a beérkező hívást nem küldi ki a rádióra - így nem is fog ordítani a telefon, ha véletlenül hangosan hallgattad az mp3-at
    -Hívásnál elnémítja a rádió jeleket, hogy halld a telefont és még sirtergést sem hallani (az üres rádiófrekvencián) - néma csend
    -És ha valaki tényleg mp3 lejátszónak használná... Kissé "mű" hangja van. Nagyon loudnes-es (gyárilag ki van emelve a magas és mély tartomány) - egyébként teljesen hallgatható

    Negatív:
    -Nehéz, a tartója meg hozzá képest gyenge
    -Nem egyszerű zsebre rakni
    -Túl nagyok a képkockák, mivel a kijelző is óriási
    -Éjszaka a piros töltésjelző LED megvakít
    -Az automata fényerőállítást nem nagyon vettem még észre - akkor csak jó lehet
    -Lassú "hidegindítás" - nálam - a külső Duino 805 BT GPS-em sokkal gyorsabb, pedig az Sirf III
    -Egyenlőre mindig jeleznem kell a telónak hogy csatlakozzon hozzá - kihangosító! - magától valamiért nem akar
    -Kihangosítóként eltűnik a navi - utána visszajön! - telefonálás közben merre menjek? Akkor most álljak meg? Mi a fenének hangosítom ki ezek után...? :U

    Nagyjából ennyit szűrtem le 3óra alatt! Telejesen jó készülék! Mindenkinek ajánlom.

    Ja, és nálam egyáltalán nem zúg vagy sistereg a rádió ha be van dugva tölteni.

    [ Szerkesztve ]

    ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

Új hozzászólás Aktív témák