Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Barnaa #3368 üzenetére

    No, akkor tételesen:

    Süt belőle a gyűlölet, de a vason sajna nincs fogás a Wayteq jó és mindig is az volt. Azért arra kíváncsi lennék, ha CNS, BP, Alcor vagy más szoftver nélküli csodáról írnak, azt is így kezdik szerintetek?

    Igen, akkor is így kezdjük. Olvass. A Wayteq-en bőven van fogás, de ennyi pénzért jó vétel, ennek ellenkezőjét sehol sem állítottam.

    De lehet elkerülte a figyelmem, hogy egy bizonyos cég támogatja az oldalt? Aki megtalálja a logo-t az kap tőlem egy sört.

    Azért kerülte el a figyelmed, mert nem támogatja az oldalt az a bizonyos cég. Lehet keresni a logo-t.

    Bognak biztosan egy csoda térképszoftvere van örökfrissítéssel ezért a bevezetőért.

    Ja. Egy Garmin Mobile XT és egy demo iGO8.

    Ha bögyébe van a téma, akkor okés, írjon erről egy külön cikket, aminek legyen a címe a szoftver nélküli pna-k, biztosan kap rá itt teret nemde?

    Olyannyira kapok rá teret, hogy lesz is ilyen cikk, sőt. Volt is már.

    Ez ugye egy fórum! Miért vitatkozik itt egy cikkíró azokkal, akik véleményt formálnak? Én még ilyet soha nem láttam! Az újságíró, tesztelő, a cikkben írja meg a véleményét, aztán hagyja a nagyközönségre, hogy vitatkozzanak.

    Hát, tudod, a fórumozók jelentős része értékeli, ha a szerző megválaszolja a kérdéseket, reagál az észrevételekre. Hogy te még ilyet nem láttál, az nem a mi hibánk. Ha nem fórumoznék, akkor AMD_ok kérdésére nem tudtam volna válaszolni, Octi javaslatát nem fontoltam volna meg, és az engem megszólító fórumozóknak nem tudnék reagálni. Jé, te is ilyen vagy.

    Talán mégsem újságíró?

    Mitől lesz az valaki? Hogy poros havilapokba publikált pár marketing cikket? Az online újságírás többek között ott kezdődik, hogy a fórumban a szerző reagál. Az összes PH oldalon, jó reggelt. Jé, és a konkurens oldalaknál is. Te éltél eddig burokban, nem mi. De hogy valaki pont ezt veti a szemünkre, azt sosem gondoltam volna.

    Bog talán átszólt a másik szobába, hogy fiúk lányok, segítsetek?

    Garzonban lakom. És nem, nem szólok át. Ha átszólok, akkor itt 30-an lennénk. Az szól hozzá, aki csak akar.

    Én anno vettem egy Wayteq-et hivatalos igo-val, egy csudi 350-es kütyü volt úgy 40 körül. Aztán amikor kérdeztem a frissítésről a forgalmazót mondták, majd lesz hozzá. Nem lett, mégpedig azért nem, mert a kedves igosok, nem adtak rá, még pénzért se.

    Máskor tájékozódj. Nem az iGO biztosítja a frissítést, hanem a WayteQ. Ők szerződtek az iGO gyártójával, ők állnak kapcsolatban a felhasználóval. Ha ezt a szerződést felrúgja bármelyik fél, akkor nincs frissítés. Nem az importőrön múlik, hanem azon, hogy a WayteQ fizet-e azért, hogy az ügyfelei kapjanak frissítést. Hát nem fizetett, nem is volt drága a géped... vajon miért. (Sixstich-nek: az NNG és a Mio között azért bomlott fel az együttműködés, mert a Mio megvette a Navman nevű céget, s házon belül akarták tartani a szoftverfejlesztést, mert úgy olcsóbb. Ennyi. Be is szopták.)

    asonlóképpen jártak azok, akik nem az igo - bár én inkább IGA-nak hívnám - által támogatott készülékeket vettek, pedig hivatalosan volt ráhegesztve a pna-jukra a térkép.

    Van egy ilyen, hogy naviextras.com. Ott a lista, hogy milyen iGO alapú gépekhez van frissítés. Pillanatnyilag 67 gyártó PNA-ihoz van.

    Még valami, a cikk után csak pislogok, ha megnézitek ezt a fórumot, mióta van és miről szól, abból látszik, hogy Bog sokáig volt szabin, mert másról sem szól, mint amit kifogásolt a cikk első részében. Ezt miért hagyták? Innentől meg az egész már komolytalan és még inkább megrendeléstől bűzlő........

    Hagyta volna a fene. Egyrészt - mint írtam - szólt az NNG. Másrészt - nem tudom, hogy feltűnt-e - a PH fórumon nem kevés topic van. Harmadrészt: miután pillanatnyilag 4db munkahelyem van, éjjel írok cikket, rádióműsort szervezek és koordinálom ezt az egész izét, hidd el, hogy nem voltam szabin egészen pontosan 4 éve.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák