Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz #21346560 #2209 üzenetére

    AB-ben én is addig lövöm, de Rb-ben inkább spórolok a lőszerrel, lehet a következő gépre, pont annyi kell, amennyit a kigyulladás után rálőttem. Azért nem tartozik a kedvenceim közé, a 10 percig tartó bázisra visszarepülés, ujratöltés stb.
    Főleg az MKIIb-vel amiben marha kevés lőszer van.

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz #21346560 #2209 üzenetére

    Az a helyzet, hogy AB-ben muszáj vagy ezt csinálni, mert mennek és lopják a kill-t. De úgy néz ki, már RB-ben is ezt kell, kifogyó muníció ide vagy oda.
    Ma szerencsém volt a kigyújtással kapcsolatban 2x is, egy menetben. Wellingtonnal bombázgattam, néha bekóstolt 1-1 vadász, de vagy megunták, vagy leszedték rólam őket. Aztán a vége felé rámjött egy BF110, ami azért ijesztő volt, mert tud ám harapni. Szerencsére a hátsó gunneremmel manuálban kigyújtottam a rohadékot, és a második fordulója után szétrobbant. Ő lőtt rajtam egy leak-et, amúgy. Aztán már a fő bázisuk felett voltam, rámjött egy BF109 és kigyújtotta azt a motort amilyik eresztett. Itt már majdnem keresztet vetettem, de még azért előtt kibombáztam 2 AA-t, mire ez megvolt, elaludt a tűz, és visszahúztam amennyire tudtam. A BF nem tágított, de szerencsére kifogyott a skulóból. Épp fordulóra vettem a gépet, erre vége volt a pályának. Büszke voltam magamra, és persze a Wellingtonra, jó kis bombázó. :)

    mikrosuttii:
    Első sorban gyorsítani a legényképzést (tapasztalati pontot tudsz venni belőlük, illetve bombázóknál több tapasztalt gunner-t). Ha nagyon muszájnak érzed még garázshelyet (crew) is, és prémium napokat is vehetsz belőle (azaz több ezüstöt kapsz mindenért, és több RP-t).

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák