Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz csongi #13274 üzenetére

    Jajj hát ilyeneket én is látok.
    meg amikor a fizetős 5.7-es gép mellé be van téve az 1.7-es meg az 1.3-as, akkor röhögök azért rendesen :D
    Ami a lőszer rombolás lerontását illeti már én is tapasztaltam. Sőt azt is, hogy keresztülmennek rajta a lőszerek és még találatot sem ad nekem a játék, vagy épp fura módon mintha pont mellé fújná a szél a lövedékeket. Volt olyan h vízszintesen mentem utána és 0,5km-ről egyszerűen nem tudtam még eltalálni sem! És nem rángatta a gépet, csak repült előre egyenesen.
    A kínaiak megjelenésével nincs bajom, azzal már inkább, hogy gyakrolatilag most sincsennek a játékban, mert ha nem fizetsz, akkor 3 géppel repkedhetsz összesen CBT címen, de ha kijövök kínaival akkor tuti h vannak a meccsben már 2.3-as kínai gépek is ellenem, sőt találkoztam már 2.7-es presettel is.
    A kínaiak megjelenése inkább azt jelenti, hogy PANIC MODE van. ígértek új nemzetet, valamiért nem haladtak a svédekkel, és jajj valamit be kell dobni.,.. ezaz unlockoljuk a kínaiakat, ők már úgyis benne vannak a játékban, és akkor jó lesz minden. Hogyan szerezzünk pénzt? Igaz h évek óta létezik a fa, de CBT címén korlátozzuk már pár hónapig, aztán aki nagyon lelkes majd úgyis fizet.

    Több mint 2 hete kint van a kínai fa, de még mindig ugyanazzal a három (amúgy már rég kifullozott) géppel tudok játszani, és még a GE-ből megvehető prémium gépetsem engedi megvenni :( Arról sem találtam infót, hogy mégis mikor méltóztatnak a CBT-t feloldani...

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák