Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miles.co

    csendes tag

    válasz Torry #402 üzenetére

    Szia,
    csak ötlet, de szerintem kell oda az 500-as port is, marmint nyisd meg azt is a ZTE-n.
    (Mellesleg en ugy szoktam ezt, hogyha port problemem van, hogy beteszem DMZ-nek a cel ip-t, aztan ha ugy megy, akkor csak port problema van, ha ugy sem megy, akkor meg kell reszelni valamit azon a vpn-szerveren.)
    Szerk.: szerintem igy sok lesz a router egymas mögött, en betennem siman a t-homos zte möge az xp-s gepet, ugy nagyobb eselyt latok müködni, mint igy: router mögött meg egy router-utan egy xp-s gep. Ha a wifi miatt van a router, akkor egyik porton tenda router, masikon xp-s gep, en igy csinalnam, es meg talan a tendat nem a WAN-on csatlakoztatnam, hanem kikapcsolnek rajta mindenfele DHCP-t, hasonlokat, es bedugnam a LAN-ba, kevesebb teher a routernek, csak wifi-switchkent kell funkcionalni. Bar, ha belegondolok biztonsagi szempontbol lehet jobb is, ha a wifi külön halozaton van.
    Megjegyzem nekem is igy van, ZTE-XP(VPN), hibatlan.

    [ Szerkesztve ]

    A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

Új hozzászólás Aktív témák