Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz Tin #506 üzenetére

    A kill switch opciót nem használom, így abban nem tudok nyilatkozni, azonban hétvégétől elkezdtem rendszeresen használni windowson (10) is a saját programjával, rendszerindítással, nekem ezek a tapasztalataim:

    - a program néha lassan reagál, meg megröccen,

    - amerikai szervert használok viszont nem tapasztalok nagyon durva lassulást, HD videókat is tudok nézni minden akadás nélkül, bele is tudok tekerni és nem tölt tovább, mint egyébként. Akkor lehet észrevenni lassulást, ha több HD video is meg van nyitva,

    Mondjuk nincs gyors netem, azonban mint írtam nem is zavaró az, hogy VPN-ezek. Speedtest-et ki fogom próbálni, kíváncsi vagyok mit fog mutatni.

    Meg ugyan nem bántam, hogy előfizettem, hiszen akciósan nem drága, nekem működik is minden úgy ahogy kell, de ha lejár az 1 évem lehet váltani fogok, bár ha sok újítás lesz (főleg android saját szoftver) akkor lehet maradni fogok még. + sztem az sem rossz dolog, hogy 6 db eszköz lehet egyszerre csatlakoztatva ugyanazzal a fiókkal, míg a legtöbb szolgáltató 2-3 db-ot engedélyez.

    A legújabb kiszemeltem az AirVPN, de azért az majdnem duplájába kerül, mint anno nekem a Nord, és magyar szerverük sincsen. Meglátjuk majd, novemberig lesz még időm eldönteni.

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák