Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v-man

    őstag

    megkaptam a black fridayes a510ip készüléket, szerencsére valóban az ip jött :)

    a normál telefonvonallal működik is, de!
    ami a gondom, hogy egyelőre képtelen vagyok a bázis állomást összehozni a pc-mmel, be van kötve a routerbe, meg is jelenik a kézibeszélőn a maximális net-jel, viszont az ip-jét beírva nem sikerül behoznom a gigaset konfigurációs oldalt. zte h168 modem-router (invitel adta). lövésem sincs mi lehet a hiba. :F

    "Ez a weboldal nem érhető el

    ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"

    mindig ez jön be az ip címre. esetleg valakinek valamilyen ötlet?

    http://www.gigaset-config.com/myDevice/

    "No device identified

    Preconditions:
    A standard Web browser is installed on the PC, e.g. Internet Explorer version 6.0 or higher, or Firefox version 1.0.4 or higher.
    The phone and PC are connected with each other via a router.
    The settings of an available Firewall allow the PC and phone to communicate with each other."

    ez a gigasetes webcím tegnap már volt hogy látta, de akkor is végül timed out lett.

    valószínűleg valami lépést kihagytam, de nem jövök rá mit, a kézikönyv pedig nem tartalmaz magyar leírást, bár az angollal úgy éreztem elboldogulok, ám még sincs egyelőre siker.

    [ Szerkesztve ]

    XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Új hozzászólás Aktív témák