Hirdetés

Aktív témák

  • SeF

    tag

    Üdv!

    Szerény személyem is használja eme szolgáltatást:))) mint mindent ezt is ésszel kell... Akinek az adatforgalom a gondja arra ott a macara client, nagyon jó a tömörítése. Nekem a forgalmam változó de minden időszakban megvan min 3kb/s éjjel pedig már 5k felett van.
    Pl. van egy nagyobb file 500kb fölött, fogom a telefonzsinórt beledugom a gépbe és 6után nyílt internettel letöltöm.Ennyi.

    A kollégának hogy miért is olyan jó??? 2ész érv miatt!
    - Korlátlan, bármelyik napszakban használható
    - Aki utazik az országban mint pl én is és nem mindegy hogy az emailokat mikor olvasom el és mikor válaszolok valamint ha valahol várnom kell egy órát vagy akármennyit, ott a laptop, szivargyújtó és nem unom magam halálra mások pontatlansága miatt... chat, msn vagy éppen PH fórum.

    A hab a tortán hogy út közben autópályán száguldva is velem van a net nem vagyok helyhez kötve...

    Sztem ezek nagyonis fontos dolgok, mert nincs az hogy vissza az irodába mert el kell olvasnom a méljeimet és közben meg késésben is vagyok...

    Az ára viszont ennél jobbat sehol sem találsz... havi 3125.- és egész nap online lehetsz...

    Aki csak emilt néz, chatel, msn-ezik és böngészget sztem ez bőven megfelel.

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

Aktív témák