Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pakmara

    őstag

    válasz - = Zk = - #79886 üzenetére

    Külső víz miatt voltak kivezetések, régen ez valahogy népszerűbb volt. Voltak jó kis kivezetések a házakon. Ebbe a hazba elvileg fentre tudsz tenni egy tripla 120-ast meg talán hátra egy szimpla 140-es, de ezeket is le kellene méricskélni előtte.

    Lehet hogy még valahova el lehet sózni radit de ahhoz barkacsolni kell. Uh gondold át a házat.

    Bár nekem is nagyon szimpi a 4070TI vízzel, nem biztos hogy az a TDP nagyon igényli a vizet.... Csak a blokk ra 60 körül van. Ha mégis belevágsz:

    Szerintem nincs 4070Ti EK blokk (legutóbb mikor néztem még nemvolt) Alphacool blokk van Inno 4070Ti-kre csak (meg gondolom kínaik).

    Kell még ugye cpu blokk. Szívattyú (D5 elég népszerű), cső, és tartály. Nomeg komponensenként kettő fitting (2 gpu-hoz, 2 cpu-hoz stb). Folyadéknak valami előre kevert színtelen.

    Az hogy egy 13600K +4070 Ti hez elég-e egy darab 360-as radi az viszont jó kérdés. Gpu nem egy éhes fajta, de raptorok tudnak enni. Vannak itt páran akik azt vizeznek, majd megmondják a tutit (sztem kevés lesz, de persze függ adtól is mennyire kell majd szaladnia)

Új hozzászólás Aktív témák