Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz shteer #8273 üzenetére

    A jelenlegi csatlakozóidra akarod ráhúzni ezt a csövet? Mert ahogy nézegettem, az elég nehezen fog menni - de ne legyen igazam.

    Szerelni még én sem szereltem, de ami késik nem múlik. :)

    Tényleg jól néz ki a cső, vadító ez a fényes fekete anyag, jobb, mint a latex. :DDD
    A ClearFlex-hez hasonlítva határozottan nagyobb erővel kell hajlítani, de nehezebben is törik meg. Más kérdés, hogy már a CF-ből is olyan kis hurkokat is ki lehet alakítani, amire az életben nem lesz szükség.
    A csövön levő felirat nyomása mintha szellemképes lenne, ráadásul le is lehet dörzsölni. Kifejezetten olcsó hatást kelt.

    A csatlakozóimra jobban rágyógyul, mint a ClearFlex, masszívabbnak érzem ezt a csövet. A felülete nem érzékeny a karcokra, bútorlapba vágott 16-os furaton áthúzva semmi sem látszott rajta, a CF-be azért beleszántott helyenként a forgács.

    Összességében nem éri meg az árát, legalábbis a tulajdonságai alapján a ClearFlex nekem jobban tetszik. Ettől függetlenül helyenként szerencsésebb lesz a Tygon erősebb tartása - pl. a ház hátuljánál, ahol meg kell tartania a fém gyorszáró csatlakozókat.

    A szerelés persze sokmindenen változtathat, de ezt majd ha eljön az ideje... :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák