Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fuzik

    aktív tag

    válasz Cyberbeni #10625 üzenetére

    Nem tudom, hogy mennyire figyelted korábban a topik életét. Nem is olyan nagyon régen (pár hónapja) volt egy igencsak ráfaragós "story" az enzotech blokkok kapcsán. Ha érdekel, akkor olvass vissza. Pedig ott a forgalmazás megkezdése előtt le is lett tesztelve rendesen a cucc.
    Szóval csak óvatosan.

    Egyébként meg be kell hozni 2-3 darabot és alaposan megnézni, letesztelteni. Beszerezni a különböző tanusítványokat, stb. Ha tényleg forgalmazni akarod, akkor ez a te költséged, amit le kell nyelned. Ha minden oké, akkor jöhet a nagyobb tétel. Egyébiránt, ha komolyan érdeklődsz, és komolyan is vesznek, akkor minden további nélkül ki lehet préselni a mintadarabokat igen olcsón, vagy akár ingyen is.....

    Játékos: Oda is írtam, hogy engem tökre nem érdekel!!! De télleg!!! Most már az is baj, ha valaki kifejezi az aggodalmait? Szerintem konstruktív voltam - ha nem így lenne, akkor önvizsgálatot fogok tartani, és legközelebb jobban vigyázok. :R

    Tel Elek: Majd öntök neked friss betont ;) !

    ___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

Aktív témák