Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Joshi

    titán

    DaveJr: első körben én is a bal oldali felső merevítőre akartam rászerelni a dual radit de nagyon vastag ráadásul rámegy még a venti is. Aztán próbáltam a bal oldalt elhelyezni de ott meg az alaplap vége lenne útba. :U
    helkis: az alaplap cserétől több helyem lenne de megmondom őszintén több pénzt már nem akarok beleölni, az optikai meghajtót akár ki is vehetném mert egyáltalán nem használom. A kábelek még kesze-kuszák de ez orvosolható. Még megpróbálom a két single radit valahogy elhelyezni úgy hogy kifele fújják a levegőt. A kérdés csak az hogy megbirkózik-e a hőleadással a procit alul akarom feszelni tehát elvileg nem melegedhet, a vga meg alapból passzív hűtésű volt csak azért tettem rá egy ventit mert játszottam vele.
    szacsee:A gép mögé azért nem tunom tenni a radit mert már alapból nagyon mély 45cm a ház, nincs az a polc ahova betehetném ezek után. :D

    Köszi a válaszokat, egyenlőre megpróbálom a két szingle radis megoldást erőltetni úgy hogy a házon belül maradok aztán majd meglátjuk. :R

Aktív témák