Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy airfryerem, ami lecsapja a FI relét bizonyos idő után (néha fél mp, néha 15p). Van benne 3 relé sorba kötve: egyik egy sima kapcsoló, másik egy csengős, potméteres, mechanikus időzítő, a harmadik egy potméteres, termosztátos hőmérséklet állító kapcsoló. Van benne egy fűtőszál, meg egy 25W-s trafó, amiről 2 ventit hajt. Semmilyen fizikai sérülést nem találtam rajta. A hőmérséklet állító relé fehér műanyagdobozán vannak sötétbarna foltok, de működni működik. Lehetséges, hogy valamelyik relé rossz? Ez leoldhatja a FI relét? Mert szerintem se áramszivárgást, se rövidzárlatot nem okozhatnak, de azt el tudom képzelni, hogy pereg valamelyik relé, és ez valami olyan jelet generál, ami miatt mégis leold a FI relé.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz qdak #9486 üzenetére

    És az hogy tud meghibásodni?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz BB9000 #9507 üzenetére

    Köszi!
    Ez esetemben azért érdekes, mert rámértem le- és felkapcsolt állapotban is, és nincs fémes kapcsolat a földelés és a nulla vagy a fázis között. De el tudom képzelni, hogy a hőtágulás vagy valami rezonancia miatt egyszer csak hozzáér. Érdemes cserélgetni? Most Lidlben 15k egy szinte ugyanilyen eszköz, és sajnos nem is úgy van megcsinálva, hogy könnyen szerelhető legyen.
    Esetleg ezt ki tudom valahogy mérni egy szimpla multiméterrel?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz Gabesz87 #9508 üzenetére

    [link] innen esetleg valami? azt nem igazán tudom, hogy a 11-25V output az ténylegesen szükséges feltétel-e.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák