Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz vond #19856 üzenetére

    Szóval szóval nem olyan kártyát kell venni, ami tudja azt, amire szükségem van, hanem le kell adni az igényekből és venni kell egy lassabbat.

    Persze így is lehet értelmezni, de van ennek egy másik oldala. Esélyes, hogy nem a Sandisk találta fel a spanyolviaszt. Így a kártyáikat firmware-ből túlhúzzák és máris megvan miért döglenek. Az is érdekes, hogy általában az "okos" forrásból vásárlók kártyái köhögnek.
    Persze az is lehet, hogy simán csak Sandisk-ből adnak el a legtöbbet és ezért döglik belőle több a fórumokon. Sajnos nem találtam erre adatot és arra sem, hogy most melyik a leginkább hamisított brand. Nekem egyetlen dolog tűnt fel, hogy ha panasz van kártyára az rendszerint Sandisk.

    Nekem van egy szatyor Samsung és Adata kártyám. Adok nekik rendesen. Soha egyikkel sem volt gondom ;]

    (#19855) Teasüti : mivel nekem sajnos/hál isten nem kellett ennyire magas sávszél én elhiszem amit írsz. Nem tudtam, hogy ami a kártyára van írva az rendszerint kamu. Elég szemét hozzáállás, mert pl. én simán megvettem volna a Samsungot azzal a felkiáltással, hogy elég a 400 mbps-hez és minek rizikózzak a túlhúzottal. Köszi az infót. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák