Hirdetés

Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz feise #2583 üzenetére

    Móricka anyukája a fiával beszélget:
    - Figyelj, Móricka, megvettem neked az iskolához a tankönyveket. Drágák voltak, úgyhogy nagyon vigyázz rájuk!
    Erre Móricka:
    - Ígérem, anya, hozzájuk sem nyúlok!


    - Ki az abszolút gyors?
    - ???
    - Aki bemegy a kapun, felfut a lépcsőn, átfut szobán, kifut az erkélyre, és még látja magát belépni a kapun.


    Vonaton utazik egy katona, vele szemben egy fiatal lány ül és nézi ahogy a katona jóízüen falatozik a hazai ételekből. Majd odaszól:
    - Elnézést! Csinálna nekem is egy kicsike katonát?
    - Várjon mindjárt, csak befejezem az evést!


    Bush amerikai elnök bemegy egy általános iskolába hogy kérdezzenek tőle. Az első órán egy fiú áll fel elsőnek kérdezni.:
    - Elnök Úr, engem Bobnak hívnak és lenne önhöz 3 kérdésem.
    - Rendben - feleli Bush - nyugodtan.
    - Az első kérdésem: Miért mondja mindenre azt hogy terrorizmus 2. Miért mondja hogy mi vagyunk az erkölcs mikor mi dobtunk le két atombombát. 3. Miért csak a szavazatok újraszámlálása után lett elnök?
    Bush áll, nem felel. Pillanatokon belül kicsöngetnek. Visszajön az egész osztály. Egy másik gyerek áll fel kérdezni.
    - Elnök Úr nekem 5 kérdésem lenne.
    - Jó - feleli Bush.
    - Az első három ugyanaz mint Bobé. 4. Miért csöngettek ki 20perccel előbb ki az előző óráról. 5. HOVA TŰNT BOB?


    Egy idősödő nő felszáll a buszra. Egy úriember egyből felpattan, hogy átadja a helyét.
    Erre a hölgy:
    - De kérem, én előmelegített helyre nem ülök!
    - Akkor üljön a jegesmedve f...ára!
    A hölgy megdöbbenve odamegy a sofőrhöz:
    - Maga halotta ezt?
    - Hogyne.
    - És nem tesz semmit?
    - Mégis mit csináljak? Forduljak észak felé?

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Aktív témák