Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • __Zs__

    tag

    válasz helkis #13375 üzenetére

    Hello!

    Az eddigi gond nélüli "menés" most is fennáll mindazokra a funkciókra, amiket eddig használtam. A mobil netes kapcsolatot eddig nem piszkáltam, tehát nem tudom, hogy egy korábbi állapotban ment volna-e.:)

    > ha uninstalálod a mobilnetes cuccokat akkor sem gyógyul meg?
    Épp ez az, hogy semmi sem volt installálva. Pont azt a wizardot nem lehet végig zavarni a lépésein, ami azért felelős, hogy létrehozza a mobilnetes kapcsolatot.
    Egyébként természetesen a Sasmung-os kezelőszoftver már többször és több verzióban is újrainstallálva.

    Bocs' az értetlenkedésemért, de ezt a wmp-s dolgot továbbra sem értem. Mi köze van a wmp-vel való szinkronizáltságnak (pláne, hogy a telót nem mediaeszközként csatlakoztatom a géphez) a mobil netes kapcsolathoz.
    Egyébként eredetileg egy tiszta WinXP gyári CD lett átszerkesztve az SP2-vel (afterfixproject 4.03w - ha jól emlékszem) és az így létrehozott új/frissített install CD-vel ment fel a Win a gépre. Az SP3 teljesen önállóan egy külön alkalommal került fel később.

    A lényeg nem vagyok túl boldog, hogy ilyen kvázi-érthetetlen/értelmetlen (legalább is nekem) dolgok miatt nem működik valami, aminek kellene! Vagy a Windows-nál már semmin se lepődjek meg?

    Üdv': __Zs__

Új hozzászólás Aktív témák