Hirdetés

Aktív témák

  • várnarancs

    addikt

    Hali minden kedves olvasónak!
    Épp előtt olvastam Hasek kolléga blogját és nagyon megtetszett. Gondoltam, nekem miért ne lehetne ilyet csinálnom. Eddig is akartam de nem tudtam h van külön témarészlege ennek (ezért vok PH! addikt). Hol is kezdjem? Hát nem is tudom! Azt most megfogadom, hogy ebbe a totyikba nem fogok smiley-kat írni! Mert minden hszembe van legalább 3 kettőspontdédé, és vkit ez nagyon zavar! Amúgy szeretnék minden nap írni bele 1 hsz-t, talán úgy a legjobb. Nem mindig sikerül, de megpróbálkozom vele.

    Akkor kezdjük a mai napnál. tegnap este anyuék elmentek Svájcba én meg maradtam egyedül. Hajnali 1/2 2.ig gépeztem és 9kor ébredtem föl. Utána természetesen a gép előtt kötöttem ki. Egy kis nyomulás után a GTO totyikba, elkezdtem kiadni az 5leteket, mivel lehetne használhatóbbá tenni egy X800-as mod honlapot.
    Amúgy az ELTE Apczai Csere János Gyak Gimn.-ba járok. Ez BP-en a belvárosban van. Szerencsére ma arrafelé tüntettek, remélem holnap nem kell suliba mennem. Amúgy nem is teljesen értem ezeket a tüntetőket. Elkötni egy tankot? Miért nem köthettem én el? Mindig is szerettem volna egyet. na, de mind1. Holnap földrajz felelés, nyelvtan TZ. Mi a francnak kell nyelvtan? Utálom mint a szart!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Nah. Erről ennyit hogy minden nap írok. ide most passzolna egy kettőspont dédé, de nem merem berakni. Tegnap írtunk nyelvtant, nem lett olyan rossz. Ma meg törit. Azzal is boldogultam bár nekem nem nagyon ment Assubanapli! Nem mind1 hogy kicsoda? Ezek szerint nem! Asszem ennyi. Az egyik csaj a volt sulimból eléggé rám mászik...

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Csütörtök! 2 kémia 2 magyarral megspékelve! Olyan mellékes tantárgyak mellett mint a matek, rajz és a számtech. Meg utána edzés. tenisz, mint mindig! Az egyetléen ait szeretek!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Péntek! Hogy miért érdekes? Mert mostantól kezdődött az őszi szünet!!! Volt ma egy pihentető különmatek, meg ilyenek. Holnap edzés, yesss. Lehet h megcsinálom az avataromat, talán ma, bár elég zsufis vok msnen! Érdekes mindig csak akkor olvassák a blogomat, ha én írok bele majdnem utoljára, utána meg senki. Nah mind1.

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Ma nem történt velem semmi különös! Voltam a Parlamenttel szembeni múzeumban, mert volt ott egy ideiglenes fotókiállítás. Nagyon tetszett nekem. A gond, hogy a legjobb lépek mind az emberi szuenvedésről szólnak....

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Nah. Rájöttem hogy nem történik velem semmi. Ezen a héten csak 6 vagy 7 dolgozat volt. Bleeee. Utálom őket! De ki nem? Fölöslegesek! De legalább a mai kémia egyszerű volt. Huhh. Amúgy egyre jobbak a csütörtöki edzések! Csak sajne eléggé el lehet fáradni a 100km/h fölött menő labdáktól...

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Eltelt 13 nap. Ezalatt semmi sem történt velem. Mindennap rájövök, hogy másnapra nem akarok tanulni semmit sem! Mert tök fölösleges, mert óra előtt is meg tom tanulni. Csak matekot írok mert nem akarom 10 perc alatt megírni a szünetben. És mert utálom a matektanárt...

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    válasz várnarancs #7 üzenetére

    Kaptam ma egy 4-est meg egy 5-öst olaszból. hozzájött még egy töridoga ami sztem olyan 103%-ois lett, de tényleg. Rájöttem, hogy nekem a haverom barátnője tetszik... És holnap le kelle mennem a suli orvoshoz a kötelező vizsgálotokra, és össze fog tapizni, és akkor én fogom törni a kezét! Meg arra is rájöttem, hogy lehet h 3-ast kapot németből. És az benne a legszebb, hogy nem is lett volna kötelező némtet tanulnom...

    Rohadt életbe: beleírtam véletlen egy kettőspont dédé-t

    [Szerkesztve]

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    nah, nézzük csak, mi történt velem ebben a sok időben. Semmi. Kaptam 1-5ig mindenféle jegyet, angyon örültem nekik (hihihi). Aztán ennyi. Meg most van az a bizonyos téliszünet. No suli, no para! Nah legyen mára ennyi elég mert lassan már megtanulok vakon gépelni, mert annyira rááll a kezem billre!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Nah. Hogy mi van most? Szívás, mind a suliban mind itt! Tele vok dogákkal, felelésekkel, elég szar lesz a bizim, de majd év végére javíthatok 1.0-t! itt meg lenne PH! póló, dehát nem nagyon akar összejönni, egyes okok miatt. legyen elég ennyi. Amúgy itt a honlapja, akir érdekel felírhatja magát, hiszen ez nem a végleges, hanem az előzetes: [link]

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Éhes vagyok, fáradt vagyok, valaki küldhetne egy ágyat, egy hangtalan gépet, meg kaját! Vagy meghívhatnátok kajálni. Mit szóltok hozzá? Ti fizethettek!

    Nah. Tkazmerral éppen az versengünk, hogy kinek van több msn partnere. Neki 54 nekem 167 van! Erre mondja ő: neki ngaoybb az előnye, mert az ő IPjét csak 54en, az enyimét 167en tudják megszerezni! Erre most mit írjak neki?

    DarthMumusnak éppen Eragont töltök le....

    Még mindig éhes vok. Rájöttem, ha így haladunk a pólókkal akkor a hét végére talán meg is lehetne a 100 érdeklődő, de vhogy nem akar összejönni. Akit érdekel az írjon vagy msn!

    Felfedeztem 1-2 érdekes rokoni kapcsolatot a ph-n, meg barátit, de megölnek ha leírom, perig én csak véletlen találtam ki...

    Holnap töri TZ a görögökből. Kellett nekik élniük, nem jók semmire, csak a gond van velük, bár a töritanár hétfőn és tegnap (már tegnap van kedves olvasó, csak nem akarok nagy zajt csapnia gépeléssel, ezért írok lassan) hiányzott. Meg a föcitanár is!

    Szmét hülye a föcitanár, mindig azt akarja h tudjunk. Amúgy a volt főbírónak vagy kinek a felesége (Lomniczy Zoltán).

    Asszem mára ennyi, vagyis tegnapra, kaját privikben várok!

    Jah a lényeget nem írtam: megvolt a jubileumi 5000.hszem, de véletlen 2szer ment el. Röhej, eddig 5ször ment el asszem 2szer a hsz, és pont az 5000.kel kellett ennek megtörténnie????

    [Szerkesztve]

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Sajna a tanárok nem díjazzák a modern elektronikai eszközök használatát kémiaversenyen! és ennek feltétlen igazgatói figyelmeztetést és kizárást a versenyből von maga után! Pedig csak Bluetooth-oztunk, nemtom mi volt a gondjuk!

    Sajna egyre kevesebb az időm PH!-ra, pontosabban semmi, de mondjuk nem akarok olyan szar, 3.85-ös évi végi bizit, mint a 1/2 évi volt, van, sztem ha összekapom magamat akkor 4.4-4.5 még lehetséges! Ahhoz meg sajna nem lehet hibázni, vagyis lehet csak nem sokat!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    A mai nap egyben jó, és qrva szomorú!űElmenten k angolra nem volt semmi extra. Utána tenisz, ami szerencsére jobbanment az edzőmnek mint múltkor mert akkor egy ütő bánta! Utána felmentem nagyanyámékhoz, majd tkazmer öccsével mentünk a westendbe mozizni! MEgnéztük a véres gyémántot, vagy mit. Tök jó volt!
    MEnnénk haza, lennt a metrómegállóban egy heatsetes ember beszél a heatsetjében rólunk, utána szól h menjünk vele, mert egy telefon lopás miatt keresi az elkövetőket, és azok pont mi vagyunk, és ő a biztonsági szolgálat főhadnagya! Velemegyünk, megyünk, megyünk, kérdezget meg ilyesmi. Kiérünk a jégpálya mellé, azt mondja h várjunk itt. Megnézi a szem igünket, minden rendben! Utána elkéri a telefonunkat, mert megnézi hogy nem lopott-e. Minket otthagy, azt mondta, hogy ne mozduljunk, mert minden be van kamerázva. Ő meg elment a telefonunkkal (nekem T630 neki meg K790i). Nem jöttünk rá elején, mert azt mondta, hogy jön ide 2 motozóember vagy mi aki megnéz minket. Vártunk vártunk. Nme jött senki sem. Utána látok 1 biztonsági őrt, kérdem h még miért nem motoztak meg? Persze foggalma sincsen hogy mi a frászt akarunk, elmondtam neki a sztorit. Jött még 3 bizt. őr nekik is elmondjuk a történteket. Bemegyünk az irodájukba, jegyzőkönyv meg minden! Visszanézzük a videókat, és megtaláltuk a faszit amikor velünk ment ki az épületből. A többi kamerát most nem lehetett visszajátszani, mert átépítés alatt van a rendszer!
    Aztán behivatták a t. szülőket, vagyis inkább mi hivattuk. tkazmer apukája ügyvéd, majd ő utánanéz a dolgoknak!
    Nah kb ennyi mára!
    Részvétpriviket, mailokat elfogadok/unk! Jah és ha véletlen egy gari nélküli jó állapotú K790i-t adnának el gari nélkül itt akkor szóljatok please! Elég kicsi a vszínűsége, de 1 próbát megér!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

  • várnarancs

    addikt

    Még 1 sajnálkozó privit sem kaptam. Mail-t még nem néztem! Látom mennyire szíveteken viselitek a sorsom!
    Kezd tönkre menni az egerem! A jobb gombját nem lehet rendesen lenyomni!

    Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

Aktív témák