Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doner

    aktív tag

    válasz ElektrikusDE #20959 üzenetére

    Üdv! Hát köszönöm a segítséget. :R

    Ja a qva annyába mikor már majd nem össze raktam akkor vettem észre hogy az is púpos így szedhettem szét újra...persze itt felmerül a kérdés (legalábbis bennem) hogy mennyiben számított volna, ha azt nem cserélelem ki, mert egyébként megterheltem rendesen és szépen tartotta a feszültséget pedig az a kondi kiszedve és kimérve pontosan kiderült hogy csak dísznek volt benne mert teljesen rossz volt. Meg azt sem értem hogy összesen 7 db kondit kellett végül is cserélni de amikor az első 5db ot kicseréltem akkor már beindult és működött, pedig 2 még akkor is kuka volt benne.

    A másik hogy sajnos utólag vettem észre hogy egy 10V 4700 µF helyett csak 2200 µF 16V-osat tettem bele. Meg volt 2db olyan ami 1000 µF 10 volt ezek helyére is 2200 µF 16V ment...csak ugye itt nem kisebb hanem nagyobb.

    Nem tudom mennyire csökkenti az élettartamát ha a 4700-as helyett 2200-as van az egyik helyén. Mindenesetre hibátlanul működik. Nem tervezem szétszedni csak ha újra megadta magát, remélem pár évig jó lesz.

    A másik táp pontosan ugyan ilyen és azon is szemmel láthatóan rosszak a kondik, annál már "gyakorlottabb" leszek és jobban felkészülök bele való kondikkal.

    [ Szerkesztve ]

    Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

Új hozzászólás Aktív témák