Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lovasíjász

    tag

    Üdv emberek!

    A következő kérdésben szeretném a szakavatottak véleményét kérni: a régi konfigomnál egyre sűrűbben történt, hogy bekapcs után ha elindítottam egy játékot, vagy valami terhelést kapott a rendszer akkor lefagyott, vagy újraindult. Előző héten aztán egy fura csík a képernyő közepén aztán utána már bekapcsolás után csak sötét monitor, semmi input.Már korábban megrendeltem az új cuccokat a gépbe(lap,cpu,vidkari,memória,ssd), gondoltam alaplap azt úgy is cserélem. Összeraktam, és most is felpörög minden, de semmi jel a monitoron. Lehetséges, hogy táp lenne a ludas. Még annyi, hogy a régi lapon 4 pines CPU csati volt az újon meg 8-as van. A lap könyve szerint a 4 pines is elegendő lehet, de lehet, hogy nem...ezek szerint. Szóval holnap megyek és veszek 8pinesre átalakítót ha van, és ezzel ez ki is lesz zárva. Kezdő összerakó vagyok, így elnézést a birka kérdésekért. A lényeg: kell a 8 pines mindenképp? Valamint, ha meglesz bele és úgy se lesz reakció, akkor valszinű tápot kell cserélnem? Újabb konfig: i5-2500K, asrock Z-68 lap, GTX 670vidkari, és a régi táp : FSP 400w.
    Előre is köszönöm!

    " Saggitis hungarorum libera nos domine!!! "

Új hozzászólás Aktív témák