Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hege232

    csendes tag

    Helló !!
    Lenne egy kis problémám konkrétan vele !!!
    A lényege az egésznek
    MSN-en beszéltük meg azt hogy mit kér /kap !!
    Asrock i65PE+intel P4 2,8Ghz+512 DDR 1+Ati 9550 őket ! el is küldtem neki ! a porvédőt a lapnak nem küldtem el ... kihagytam !! OK !
    elküldtem 2-3-4 napra rá jelezte hogy a vga nem jó neki ! Oké akkor cseréljük ! vissza küldte ! teszteltem nálam JÓ VOLT SEMMI BAJA !! Eladtam másnak mai napig jól megy és használja a srác ! kb 1-1.5 hétre küldtem neki a másik vgát geforce 4200 ti! Gyári hütése szarrá ment ... Épitész nevű ph -kollégánk javasolta hogy ragasszak rá pillanat ragasztóval egy kisebb méretü 478-as vagy 370 -es proci hütűt böven jó lessz ! Mivel kellet a kártya ezért meg csináltam kb 2 hétig volt a gépembe !! Semmi baja nem volt !
    Elküldtem neki meg kapta beszéltem vele 2x is mondta hogy nem jó a kártya ! erre mondom az lehetetlen de mondja hogy majd valami barátja meg nézi ! NÁLA JÓ VOLT A KÁRTYA MÁR! Ennyit a hozzá értésről !!Utánna meg megint ir rá 1-2 napra hogy nem fér el neki a vga le szedik a hütését mivel van oda ragasztva ?? Mondtam h pillanat ragasztóval oké meg próbálják LE FESZEGETNI! Mondtam h nem ajánlom + 1 helyet foglal el és max 50 fokon ment a vga !! Szerintem baráti ... erre kb 2 hete nem látom msn-en meg sehol és kapok tölle egy feketét [link]arról nem is beszélve hogy Ő saját maga elismerte hogy utánna nézett és az alaplapja nem kezelte az ati 9550 VGÁT mert a listában nem volt benne .......de én vagyok megint a hülye!!!
    és én járatól le magam !! szólt hogy baj van a vgával közbe nem is volt cseréltem neki első szora !! vissza fele a küldés gondos volt 1-1.5 hét volt de akkor is KÜLDTEM ! és cseréltem neki ! Most nem szól meg semmi hogy baj van vagy sem ! ha szól azt is cseréltem volna neki ! de azók után hogy az atinak semmi baja nem volt JÓ VOLT az meg hogy nem ért hozzá nem lett volna kötelseeégem ki cserélni neki de meg tettem mivel én ekkora egy gerinctelen emberke vagyok :) ezek után meg kérdezem hogy jár .-e az a fekete és a srác mit is kap a hazudozásáért !!
    Meg mire meg tanúja ??? arra hogy 1 vgát nem tud rendsen a helyére tenni ahhoz is segitség kell neki és már sipákol h rossz !! Mind a 2 vgát jól küldtem el minden a 2 ő rossz volt nála .... erre MIT MONDJAK ??
    Meg köszönném ha valami moderátor rendet tenne itt !!
    417. hege232 18 szavazattal. vagyok 113 nap alatt a top listán !!!
    a tőbb több ezer felhasználó közül !! Csak ennyit szerettem volna mondani :R :R :R
    Döntsetek ti ahogy jogosnak találjátok
    Üdv hege

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák