Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz kezo0 #132990 üzenetére

    Az EPG is egy trágya volt, állítólag 7 napra visszamenőleg lehet elérni, de még ennél korábbi időpontokat is mutatott és néztem, hogy mi a rákért nem indul a papíron még 9 óráig visszanézhető adás. Elindult és fekete kép. De az is sokára jött be. Mondom ja már rég le is járt az idő, hát a keresőbe eleve olyan adást miért kínál még fel, ami már kifutott a 7 napos határidőből? :D

    Csak én érzem úgy, hogy ebben a tájékoztatásban (is) valamiféle mismásolás rejlik?

    Nem csak te. :)

    Csoportos beszedéssel fizetek, azóta sem emelték le az összeget.

    Mindig késnek vagy 3 munkanapot. Szóval 8-ai levonás szerintem még belefér. De máskor késtek már többet is és a végén már nem is volt türelmem nézegetni, mondom majd levonják. Csak ugye ilyenkor kicsesznek az ügyfelekkel, mert időnként a túlzott késlekedésük miatt egyszerűen nem is vonják már le, aztán amikor a következő aktuálissá válik, akkor kettőt vonnak le egybe. Ami nem éppen fair!

    Egyébként a nagy hiba úgy mond 2-án keletkezett, de ha emlékszel én már 2-án alig éjfél után egy órával írtam, hogy valami "tegnap" nem stimmelt a vezetékes telefonnal. Szóval a netkiesést és a vezetékes telefon kiesését mi is érzékeltük, csak nem egyszerre. A koaxos TV-vel viszont nem volt gond, a VTV-t meg nem is néztük se aznap, se másnap, mondván úgy is rendszerhiba van, minek idegesítsem magam.

    [ Szerkesztve ]

  • boborján2

    aktív tag

    válasz kezo0 #132990 üzenetére

    Szerintem szerver oldalon tökéletesen látják kiket érintett a hiba. Kár ebbe többet beleképzelni.

    ignored users : snyper990 | SlayR0113

Új hozzászólás Aktív témák