Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    válasz kabelmania27 #118524 üzenetére

    Tudom hogy nem garantálják, ez nem is probléma. Inkább azt keresem hogy miért veszik el hirtelen a sebesség és egy restart után miért jó a dolog. Zavar, hogy nem ismerem a kiváltó okot. Az eszközeim mennyisége, használati szokások, router túlmelegedés? Nagyjából max10 eszköz lóg a routeren. Fele 5GHz-en, fele 2,4 GHz-en.

    A modem üzemmód menü elérhető és elvileg át is tudom kapcsolnimodem üzemmódba, de még nem nyomtam rá.

    Csillapító már nincs, mert lekötöttem és a falból most direktbe megy be a routerbe a koax. (Régebben volt TV és bent volt a csillapító is.)

    Jelszint értékeknél a a Hálózat állapota/letöltés illetve feltöltés fül alatti adatokra van szükség? (Jelszint, SNR, RxMER illetve a Pre Rs és Post RS hibák?) Mondjuk úgy látom, hogy exportálni nem lehet az adatokat, csak kimásolni.

    Ha ismét belassul a rendszer, akkor megnézem az adatokat és rápróbálok kábellel is. Ott nem várok egyébként problémát, inkább a wifi kezelés a problémás, mert ilyenkor telefonnal is ugyanezeket a sebességeket mérem, de majd meglátjuk. :) Mindenesetre kinéztem egy ASUS RT-AX55 routert biztos ami biztos.

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák