Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarduK666

    csendes tag

    válasz kabelmania27 #113250 üzenetére

    Vegul felhivtam az ugyfelszolgalatot, mert a weblapon leadott hibabejentesemre a "legfeljebb 48 oran belul valaszolunk" nem sikerult 1 het alatt.
    Kozpontbol semmit se lattak, ezutan egybol ratertek hogy kuldenek ki technikust. Gyors megkertem hogy kapcsolja ki az ipv6-ot es 'lo and behold' megszunt a problemam.
    Miert gazos az ipv6? nincs felkeszitve az infrastrukturajuk? vagy valamiert erzekenyebb a jelszintekre/hibakra?
    Most megint hivhatom fel oket h lemondjam a leegyeztetett kiszallast(amit ki kell fizetnem ha a sajat oldalukon nem talalnak hibat). Termeszetesen csak a 1270-en lehet ezt is megtenni, megint hallgathatom legalabb fel oran at a zenet.

    Mivel lattam h azota mas is irt ide hasonlo problemaval, leirom h nalam mi volt es mit oldott meg az ipv6->ipv4:
    - bongeszes altalanossagban ment, de gyakori volt a timeout es address unreachable hiba
    - netbankolni pl nem tudtam rendesen, mert random helyeken szakadt meg es ment minden a levesbe
    - virtualis gepeim szinte kivetel nelkul nem tudtak update-elni
    - alkalmazasok/jatekok amik bejelentkeznenek/update-elnenek indulas utan szinte minden esetben alhasaltak es csak 5-15perc ujraprobalkozas utan tudtak mukodni mikor "raharaptak" egy mukodo idoszakra

    Csak 1 napja tortent a valtoztatas, de azota pengen megy minden, a fenti hibak kozul egyik se fordult elo.

    Don't know, don't care...

Új hozzászólás Aktív témák